Zahradní stan nesmí za domem chybět

Máte u domu zahradu nebo si snad do zahrádkářské kolonie odskakujete z bytu? Milujete vůni čerstvé trávy, kocháte se kytkami a nebo dokonce pěstujete konzumní plodiny? Trávíte ve své zahradě maximum času, ale chybí vám zde funkční zázemí, kde byste si mohli na chvíli sednout, odpočinout, občerstvit se nebo zde uložit potřebné věci? Řešením je zahradní stan. Zahradní stan zastane funkci pergoly nebo altánu, tudíž vám poskytne potřební zázemí. Poskytne vám prostor pro oddych, udělá stín před ostrým sluncem nebo naopak poskytne azyl před větrem a deštěm. Stane se oázou klidu a pohody, kterou si budete hýčkat a zvelebovat. Mimo sezónu může sloužit jako skladiště a místo pro uchování produktů. Zahradní stany mají oproti jiným objektům a přístřeškům výhodu, že na ně nepotřebujete stavební povolení, nestojí vás majlant a v případě potřeby jej můžete kdykoliv přemístit. Udělají vám velkou službu za málo peněz.

Celoroční použití

Zahradní stany mají optimální technické vlastnosti. Tvoří je kovová pozinkovaná konstrukce vyrobená z trubek o průměru 38 mm a plachty z PVC o hustotě 500g/m2. Textilie je vyrobena ze 100% nepromokavého materiálu a obstojí i proti rozmarům klimatických podmínek. Dá se uzavřít, aby se v něm v chladnějších měsících dalo přitopit. V omezených podmínkách bude sloužit i v zimě. V případě, že se vám bude hodit stan v rozměrech 3x2 až 8x20 metrů s výškou bočních stran cirka 2 metry, máte vyhráno. Zahradní párty stan nůžkový dokáže splnit veškerá očekávání a bude vám sloužit dlouhé roky.

Místo pro garden party

Velkou výhodou těchto stanů je možnost postavit je jak na travnatém, tak i na betonovém povrchu, varianty vybrat si stan s okny nebo bez (plné stěny), snadná montáž, rychlý transport díky rozdělení částí stanu do několika kartonů a možnost spojení více stanů dohromady jak na šířku, tak i na délku pomocí spojovacího žlábku. Zahradní stan dokáže posloužit pro soukromé účely, ale vynikne i coby hostitelský plac pro garden párty. Poskytne dočasné přístřeší hostům vašich narozenin, rodinných oslav a jiných akcí, na nichž budete rádi jednou nohou v přírodě a druhou budete mít suchou střechu nad hlavou. Brzy zjistíte, že se bez něj už nadále neobejdete a budete se sami sobě divit, proč jste si ho nepořídili dřív.

Publikováno: 08. 09. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Ema Fejfarová